Ремонт

Особливості прибирання квартири після ремонту

Не дарма кажуть “Ремонт має початок, але немає кінця”, кожен з нас чув такий вислів. Навіть якщо ви наважилися на невеличкий ремонт квартири, він зазвичай затягнеться на декілька днів. І ось все готове, але з’являється нова проблема, яку  потрібно вирішувати – сміття після ремонту. Адже він з’являється не тільки в тій кімнаті, де проводили ремонт, а й в інших, якими ходили, перескладали речі з місця на місце. Бруд потрапляє у важкодоступні місця, тому звичайне, щоденне прибирання вже не врятує і не буде виходом із ситуації.

Пил після будівництва осідає ще декілька днів на стінах, стелі та меблях, тому ще на стадії планування, потрібно визначити. Хто боротиметься з брудом та сміттям після закінчення робіт?  Самостійно ви чи довіритися професіоналам?

Як правило, самостійне поверхневе прибирання квартири не принесе помітного ефекту чистоти. Річ у тому, що частинки пилу підіймаються в повітря в процесі прибирання та після закінчення знову осідають на поверхні. А позбутися слідів шпаклівки, фарби, клеїв та інших сумішей, що випадково потрапили на невкриті поверхні, буває зовсім не під силу. Тому по закінченню ремонту найкраще звернутися до спеціалізованої клінінгової компанії. Ми поетапно розберемо список робіт, якщо ви вирішили самостійно прибрати своє помешкання та послуги що надає клінінгова компанія. 

Самостійне прибирання квартири

Якщо ви засмучувалися з приводу маленьких розмірів своєї квартири, під час прибирання, це стане лише плюсом. Прибирання після ремонту складається з цілого переліку робіт, чим суттєво відрізняється від звичайного. Першим етапом, без якого не можливо приступити до інших, потрібно позбутися пилу. Звичайно, для цього не вистачить віника та порохотяга, оскільки це будівельний пил і для його видалення потрібне спеціальне обладнання. Вже цьому етапі стає зрозуміло, що професіоналів не обійтися.

Особисто бачив не одноразово, як після прибирання однієї кімнати, кидали все з рук, та викликали професійних прибиральників.

Далі варто уважно придивитися до меблів, оскільки в більшості випадків саме вони “сивіють” від пилу першими та на них з’являється краплі фарби, грунту та ін.  Обов’язково, перед тим як використовувати будь-яку хімію, перевірте її на сумісність з типом поверхні, що обробляється, щоб не вийшло так, що меблі або підлогове покриття просто буде зіпсовано реактивом.
До речі, більшість людей вирішує прибирати самостійно, думаючи, що це вигідно, але насправді це далеко не так, адже щоб усунути важкі забруднення, потрібна спеціальна хімія, яка коштує чимало. До того ж є певний ризик того, що обрана самостійно хімія завдасть непоправної шкоди речам, які потім неможливо відновити.

Які роботи входять до списку?

 • Виніс сміття
 • Усунення будівельного пилу
 • Виведення плям
 • Миття підлоги
 • Чистка м’яких меблів та матрасів
 • Виведення нальоту з сантехніки
 • Миття вікон та підвіконників

Замовлення послуг клінінгової компанії

У чому ж основні переваги клінінгової компанії? Головна перевага прибирання професіоналами, це використання тільки професійного обладнання та хімії.
Послугу можна замовити не виходячи з дому.

Перелік послуг:

 • Вивіз будівельного сміття, що залишилося, і загальне очищення приміщення
 • Видалення пилу зі стелі, стін, підлоги, меблів та інших поверхонь
 • Видалення плям будь-якої складності з будь-яких поверхонь
 • Професійне миття та полірування підлогового покриття
 • Сухе та вологе чищення меблів
 • Професійна хімчистка килимових покриттів
 • Чищення та дезінфекція сантехніки та поверхонь санвузлів
 • Миття вікон з обох боків, очищення підвіконь, укосів, відливів

 

Недоліки

 1. Висока вартість послуг – це один з мінусів, вартість залежить від виду забруднень, площі житла та інших факторів
 2. Невиправдані витрати – багато власників вважають, що витрати на клінінг не варті того
 3. Особиста безпека – деякі власники неохоче впускають в дім незнайомих осіб, які будуть заглядати  в кожен кут та чіпати ваші особисті речі. А контролювати процес – це потрачений час, за який ви самі могли б прибрати
 4. Недобросовісні виконавці – останнім часом на ринку багато компаній, та не всі мають бездоганну репутацію. При виборі допоможуть особисті рекомендації та відгуки

Недоліки досить вагомі, рішення за вами, користуватися послугами клінінгових компаній чи ні.

 

Вибір клінінг – сервісів на сьогодні досить великий, але важливо перед тим, як підтвердити замовлення – цікавтеся та обговорюйте всі нюанси роботи клінінгової компанії, що викликається. Коли приїдуть фахівці, скільки займе часу прибирання, від чого залежить вартість послуг, коли відбувається оплата і що потрібно  підготувати до їх приїзду.