Ремонт

Прямо зараз: Ремонт у квартирі зимою

Можливість проведення ремонтних робіт взимку цікавить багатьох. Часто на форумах присвячених будівництву та ремонту існує думка про небажаність таких експериментів.

Спробуємо розібратися про переваги та недоліки ремонту взимку.

Переваги ремонту взимку

  • З жовтня по квітень – найкращий період для економії під час проведення ремонтних робіт. Мова ведеться не тільки про матеріали, а також про послуги. Адже літо вважається традиційною порою року для початку ремонту. Причиною тому є період відпусток та виїзд за місто, під час гучних та пильних робіт.
  • Головним плюсом зимового ремонту є зниження цін на роботи, у звязку зі зменшенням попиту. Деякі компанії надають знижки на послуги. Будівельні магазини проводять різноманітні акції на різні категорії товарів. А сама вартість будівельних матеріалів знижується до 10%, при великих обсягах запланованих робіт в результаті ви отримаєте чималу вигоду для сімейного бюджету.
  • Хороша ідея – монтаж кондиціонера взимку, вартість обладнання значно зменшується, послуги також коштують дешевше, а увага до клієнта максимальна.
  • Якщо ви плануєте замінити вікна, це також краще робити взимку. Як показує практика можна зекономити 30% вартості на послуги ніж влітку.

На що варто звернути увагу

  • Заміни вікон слід проводити з обережністю, якщо в приміщенні також проходять роботи чутливі до температурного режиму. Наприклад: залиття стяжки, поклейка шпалер, фарбування стін та стелі.
  • При залитті цементно-піщаної стяжки наносити розчин на поверхню температурою не менше +5°C,  а її висихання займає більше часу.
  • Низька температура негативно позначається на стан вододисперсійної фарби, щоб уникнути неприємних сюрпризів треба відповідно поставитися до температурного режиму квартири.

 

Загалом відповідаючи на питання чи варто робити ремонт в холодну пору року, ми з впевненістю скажемо: так.

Важливо дотримуватися вище наведених порад, та ваш ремонт пройде без непотрібних “сюрпризів”.