Ремонт

Що таке “Система розумний дім”

На сьогодні за допомогою розумних гаджетів можна здійснювати контроль за житлом, а також керувати побутовими пристроями на відстані. Це можливо завдяки системі Розумний дім. Мається на увазі встановлення в будинку чи квартирі інтелектуальних датчиків світла, вологості, руху, які зроблять життя більш комфортним, зекономить вас час і фінанси на електроенергію та опалення дому. Тепер рутинну роботу можна довірити розумним приладам, а самому насолоджуватися відпочинком в комфортному та безпечному домі. Якщо ви плануєте ремонт, заздалегідь задумайтесь про планування системи розумний дім.

З системою розумний дім фантастика стає реальністю

За відсутності господарів. Інновації дозволяють господарям спостерігати за тим що відбувається в будинку з будь-якої точки світу, запрограмувати прибирання, полив квітів, освітлення, опалення до приїзду. Система здатна перекрити подачу води та газу в разі протікання. Передає всю інформацію про житло під час їх відсутності.

Під час від’їзду можу імітувати присутність власників, керувати освітленням, жалюзі, аудіо та відеоапаратурою, переведе прилади в автономний режим роботи. При вторгненні сторонній осіб увімкне сигналізацію, а при задимленні – пожежну.

Також можна налаштувати доступ до окремих приміщень дітей чи персоналу, розморозити в’їзд перед гаражем, приготувати чи розігріти їжу з допомогою кухонної техніки.

В присутності господарів. система здатна полегшити вам життя, покаже хто стоїть перед дверима, увімкне вентиляцію в сирих приміщеннях, освітлення подвір’я з настанням сутінок, затягне тентом басейн під час дощу, налаштує комфортну температуру в приміщенні.

Пріоритети встановлення Системи розумний дім

  • Економія часу на включення – вимикання освітлювальних, опалювальних та інших домашніх приладів
  • Більш захоплююче сімейне дозвілля
  • Безпека дітей
  • Можливість спостерігати здалеку, що відбувається в будинку чи квартирі
  • Повноцінна охорона
  • Економія освітлення та утеплення

Розумний дім – це безпека

Система заблокує двері, включить сигналізацію і подасть сигнал на пульт охорони при проникненні сторонній. Також вона забезпечує безпеку дітям, відключивши розетки та електроприлади. Дасть можливість батькам спостерігати за роботою няні, контролювати контент, що переглядається дітьми в інтернеті

Розумний дім – це економія

Оптимально налаштувавши електропобутові та освітлювальні прилади, можна значно заощадити на електроенергії та опаленні. Розумний Дім запам’ятає ваші звички та денний розпорядок, позбавивши вас клопоту.

Розумний дім – це доступно

Вартість облаштування Розумного Дому залежить від набору закладених завдань та задіяного обладнання. Система Розумний Дім складається з модулів, які з часом можна змінювати та доповнювати. Технологія системи дозволяє закласти базові функції, розширюючи їх за необхідності.

Встановлювати Систему Розумний Дім найзручніше під час ремонтних робіт у будинку, щоб мати можливість зробити приховану проводку і легко встановити датчики.